PLOCHÉ STŘECHY

V součastné době je plochá střecha bezproblémový prvek budovy. Dnešní moderní materiály a technologický boom posouvají ploché střechy kvalitativně a životnostně na úroveň střech šikmích.

Naše firma provádí všechny typy plochých střech:

  • Jednoplášťové střechy
  • Dvouplášťové střechy
  • Zelené střechy
  • Přitížené střechy


Pro dlouhou životnost ploché střechy je důležitá a rozhodující montáž a dodržení technologických předpisů výrobců materiálů a českých státních norem ČSN. Plochá střecha je střešní konstrukce nebo střecha se sklonem nanejvýš 5 stupňů, což je asi 8,75 procent (Dle ČSN 731901:2011). Sklon střechy se volí tak, aby bylo zajištěno snadné odtékání dešťové vody nebo vody při roztávání sněhu. Střecha bývá po svém obvodě lemována atikou, nebo římsou. Odtok vody z vodorovné střechy je nejčastěji zajištěn vtokem s vedením odtokové vody stoupačkou v interiéru budovy, nebo podokapním žlabem s vedením odtokové vody po fasádě například dešťovým svodem.


ZEMNÍ IZOLACE

Kvalitní hydroizolace spodní stavby (hydroizolace základů) je jediný spolehlivý způsob, jak zabránit vlhnutí zdiva i šíření plísní. Ochráníme domy před gravitační vodou, tlakovou vodou a zemní vlhkostí. To vše díky zkušenostem z praxe a nejkvalitnějším materiálům, které skvěle izolují desítky let. Hydroizolace provádíme u všech domů dle potřeb.
Díky kvalitně odvedené práci ušetří finance za opravy poškozených základů.
Rádi Vám připravíme kalkulaci a návrh efektivního řešení.


IZOLACE TERAS A BALKÓNŮ

Pro hydroizolaci teras používáme špičkové materiály, které odpovídají přísným požadavkům platných technických norem na stavební výrobky.
Samotná fólie je chráněna proti UV záření i vrchní vrstvou z profilů a nehrozí jí tedy žádné poškození. Díky této hydroizolaci je terasa voděvzdorná na řadu let.


BAZÉNY|JEZÍRKA|JÍMKY

Bazény:

Rádi se v horkém létě schladíte vodou?
Přemýšlíte o výstavbě bazénu?
Chcete si v létě užívat cákání s Vašimi dětmi v bazénu?

Naše firma realizuje výstavbu bazénů jak rodinného typu, tak bazénů mnohem větších rozměrů, hloubek i objemů. Díky používaným technologiím pro výstavbu bazénů, za použití hydroizolačních fólií, nejsme nijak limitováni. Můžeme tak realizovat bazény všech možných tvarů, jaké si zákazník může přát. Přizpůsobíme se Vaším potřebám.


Jezírka:

Provádíme realizace zahradních jezírek různých variant, tvarů, rozměrů a hloubek. Pro zahradní jezírka a jejich výstavbu používáme špičkové fólie. Jde o nevyztužené fólie z měkčeného PVC.
Fólie se používají pro vytvoření hydroizolační vrstvy vodních nádrží. Fólie umožňuje provedení libovolného tvaru nádrže.